Publikuar me datën: Tue, Dec 11th, 2012

Zanfina Ismaili, sensuale dhe provokuese për festa

Nuk e dimë se në kërkim të kujt është këngëtarja Zanfina Ismaili pasi ajo është shprehur për TH&TH se është shumë e dashuruar me të dashurin e saj aktual.

Megjithatë ajo do të vijë ndryshe dhe shumë seksi në projektin e saj më të ri muzikor. E veshur në ngjyrat e floririt dhe rozë artistja duket në formë të mirë fizike si dhe mjaft e hijshme. Zanfina ka menduar t’u dhurojë fansave të saj një video dhe një këngë të re me rastin e festave të fundvitit.

Ai titullohet “Të kërkoj” dhe është duke u xhiruar aktualisht në Prishtinë. Zanfina vjen pas një periudhe mjaft të suksesshme artistike duke kujtuar pjesëmarrjen e saj në “Festivalin Ndërkombëtar të Ohrit duke u renditur e treta me këngën “2 Minuta”.

Ismaili duket se do të jetë e zënë edhe gjatë periudhës së festave të fundvitit duke performuar në Tetovë me një seri koncertesh që priten të jenë të suksesshme. Edhe këtë herë bukuroshja Zanfinë ka menduar të vijë me një këngë solo, ndonëse ka premtuar se do të sjellë një duet me motrën e saj Adelina Ismaili.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close