Publikuar me datën: Thu, Oct 11th, 2012

Xhaka, me gjithë sukseset, po qëndron me “këmbë në tokë

Mesfushori kosovar Granit Xhaka thotë se gjithmonë qëndron me këmbë në tokë, ndonëse ka arritur suksese të mëdha deri më tash. Xhaka 20-vjeçar është pjesë e skuadrës së Bundesligës gjermane Borussia Moenchengladbach dhe i Përfaqësueses së Zvicrës.

“Unë jam Graniti i njëjtë që kam qenë edhe para sukseseve të mia të para. Jeta ime nuk ka ndryshuar. Unë nuk vishem ndryshe, nuk kam shoqëri tjetër dhe nuk ngas ‘Ferrari’, edhe pse kam para për të blerë një. Unë qëndroj me këmbë në tokë dhe familja ime më ndihmon drejt kësaj. Pas çdo paraqitjeje të mirë, vëllai im Taulanti më thotë: ‘Është vetëm një ndeshje, tash duhet shikuar para'”, ka thënë Xhaka, në një intervistë të publikuar në “Tages Anzeiger” të mërkurën

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close