Publikuar me datën: Sun, Oct 21st, 2012

“VIP Shpija” e sjellë Albana Osmanin në Kosovë

Moderatorja e njohur e programeve televizive në “Top Channel” do të prezantojë këtë edicion “Vip Shpija”, një nga spektaklet e ndjekura në Kosovë dhe Shqipëri, ku bëjnë “reality show” njerëz të famshëm. Spektakli që do të transmetohet edhe nëpërmjet plaftormës “Digitalb”. Së pari ishte planifikuar të prezantohej nga Jonida Vokshi, vajza e cila njihet edhe si imazh i kësaj platforme. Por nuk dihet pse planet kanë ndryshuar, dhe në vend të Jonidës do të jetë Albana ajo e cila nëpërmjet rrjeteve sociale ka shprehur lumturinë e saj për prezantimin e këtij formati, duke premtuar njëkohësisht edhe cilësi të lartë gjatë këtij edicioni. Albana do të shpërngulet kështu për të jetuar në Kosovë, pasi do t’i duhet të jetë e angazhuar me provat, njohjen me banorët e famshëm që do të hyjnë në bashkëjetesë me njëri-tjetrin dhe elementet e spektaklit, shkruan Panorama.

Ndërkohë kanë mbetur vetëm pak ditë deri në startimin e këtij “reality show”, në këtë edicion të tretë. Mediat kosovare e kanë cilësuar këtë herë “e treta e vërteta” për “VIP Shpija”, duke komentuar se dy edicionet e kaluara, ndonëse të mbushura me personazhe të famshme kosovare, nuk arritën të sjellin suksesin e nevojshëm. Më tej, në këto portale thuhet se pritet që këtë edicion të ketë rritje të cilësisë dhe shikueshmërisë për faktin e ndryshimeve që janë bërë. Fillimisht ky format do të transmetohet në platformën “Digitalb” dhe “Ipko”.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close