Publikuar me datën: Fri, Oct 19th, 2012

Vilë marramendëse për Naomi Campbell

Një vilë marramendëse do ti dhurohet për dasmë top modeles Naomi Campbell nga bashkëshorti i saj Vladisllav Doronin. Mediumet kanë zbardhur formën, ngjyrën dhe vendin ku do të ndërtohet kjo vilë. Sipas shtypit rus, vila do të jetë e gjitha ngjyrë e bardhë dhe me formën e një anijeje kozmike, me dy kulla prej 22 metrash lartësi secila.Ajo do të ndërtohet në mes të pishave dhe panoramës së Rubliovkas, zona rezidenciale e elitës ruse në periferi në Moskës. Mësohet gjithashtu se vila do të jetë e veshur me xham dhe enterier nga druri, si dhe do të jetë e pajisur me pishinë, palestër, banjë turke dhe ruse, ndryshe e quajtur Hamam.

Oligarku rus Doronin ia ka besuar projektin arkitektes së famshme me origjinë irakiane Zaha Hadid, që ka realizuar edhe projektin e muzeut Maxxi në Romë.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close