Publikuar me datën: Tue, Jul 26th, 2011

Thaçi nuk flet, premton për pasdite

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi i cili dha urdhër për ndërhyrjen e njësive speciale në veri të Kosovës nuk i ka komentuar ende zhvillimet e fundit. Pas një takimi me përfaqësues të Bankës Botërore, Thaçi nuk ka dashur t’i komentoj, duke thënë se “këtë do ta bëjë më vonë ku do të flasë për këtë cështje më konkretisht”.
Gjatë tërë natës, kryeministri ka qenë në diskutime të vazhdueshme me përfaqësues ndërkombëtarë politikë e ushtarakë për situatën e krijuar në veri të vendit, kur forca të shumta policore i’a mësyn pikave kufitare 1 dhe 31. Ende pa u bërë 24 orë, plani është realizuar dhe të dyja pikat janë nën kontroll të policisë ndërsa pritet të hapet edhe rruga për qarkullim.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close