Publikuar me datën: Wed, Jan 9th, 2013

Te nderuar miq kerkojme ndihmë per krijuesin,poetin,rapsodin z.Agim Gashi

Te nderuar miq,
Shoqata humanitare “Lichtblick e.V.” organizon nje aksion humanitare me emrin e koduar “Künstler” – shqip “Artisti”.
Fjala eshte per kengetarin Agim Gashi. Siq keni degjuar miku yne Agim Gashi eshte i semuar rende, dhe ate qe nje kohe te gjate. Keshtuqe nuk ka pase mundesi as te punoj. Para nje jave Agimi ka patur fatin te bej transplantin e melqise aq gjate te pritur. Deri me tani gjdo gje ka shkuar ne rregull, dasht zoti edhe tash e tutje.
Meqe Agimi i ka kushtet shum te kufizume dhe jeton ne nje varferi te skajshme, ne nje grup shokesh dhe miqve kemi vendosur qe te organizojme kete aksion humanitare. Shpresojme qe se paku te grumbullohen ca ndihma aq sa ne te mundemi ti rregullojme ca gjera ne banesen e tij. Tash per tash banesa e tij nuk i plotson kushtet per nje te semuar si ai. Prandaj ju lutemi, qe kush te ket vullnetin dhe mundesin te kontriboj sado pak per ke te njeri.

Lichtblick e.V.
Konto numer: 121313014
BLZ: 39162980
VR-Bank eG

Per ata qe jane jashte Gjermanise: Iban DE4391629800121313014
BIC: GENODED1WUR

Ketu me poshte japim nje shembull me fotografi:

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close