Publikuar me datën: Sat, Feb 23rd, 2013

Takim me aktivistët e lagjes Shaip Kamberi – Tetovë.

Në vazhdën e takimeve me aktivistët, sot zhvillova një takim të përzemërt me aktivistët e lagjes Shaip Kamberi në Tetovë. Në një bisedë të hapur kisha mundësinë të dëgjoja mendime të ndryshme dhe shumë të vlefshme për zhvillimin dhe përparimin e qytetit tonë. Kjo lagje e cila mban edhe emrin e njërit nga figurat më të njohura të historisë dhe sakrificës tetovare, Shaip Kamberit më dha sot edhe një inspirim më shumë se pse duhet të punojmë për një udhëheqje më të mirë e me të drejtë të qytetit tonë. Sepse Tetova jonë meriton ndryshe.

Takim me aktivistët e lagjes Shaip Kamberi – Tetovë

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close