Tag archive for ‘shqip’
By koshtovalia On Saturday, April 27th, 2013
0 Comments

Bajrami bokson në Podujevë

Boksieri profesionist Tefik Bajrami më 11 maj do të boksojë në vendlindjen e tij, Podujevë. Kundërshtar i Bajramit është hungarezi Attila Makula. Ky 37-vjeçar ka shtatë fitore e 12 humbje. Ndërkohë, More...

By koshtovalia On Friday, March 15th, 2013
0 Comments

Gruevski: S’i lëmë ta shndërrojnë Maqedoninë në Shqipëri

“Ata duan me qytetarë të shpërngulur para 10, 20 dhe 30 viteve të marrin Kërçovën. Kërçovarë ne kësaj radhe duhet të dalim të gjithë deri në fund dhe ti përgjigjemi se e kujt është Kërçova”, More...

By On Thursday, February 7th, 2013
0 Comments

Teuta Arifi në vizitë zyrtare në Shqipëri

Teuta Arifi në vizitë zyrtare në Shqipëri  · Me ftesë të ministres për eurointegrime të  Republikë  së  Shqipërisë , Majlinda Bregu, zëvendës kryeminstrja për çështje evropiane Teuta More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close