Tag archive for ‘reja’
By koshtovalia On Thursday, May 9th, 2013
0 Comments

Kuçi: Kosova do zbatim të Marrëveshjes, jo negociata të reja

Prishtina zyrtare ka fajësuar Beogradin për mosgatishmëri të zbatimit të marrëveshjes së 19 prillit për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet dy vendeve. Dështimi i raundit të dytë të bisedimeve në More...

By On Tuesday, February 5th, 2013
0 Comments

Komunikatë e Lëvizjës se Re Demokristiane të Kosovës

Komunikatë e Lëvizjës se Re Demokristiane të Kosovës Prishtinë, 5.02.2013,LRD-Zyra për informim publik Blerina M Leka – zëdhënëse Lëvizja e Re Demokristiane, përmes kësaj komunikate, bën thirrje More...

By koshtovalia On Thursday, January 31st, 2013
0 Comments

Amerika financon “Shqipërinë e Madhe”?

Projekti amerikan për të krijuar “Shqipërinë e Madhe” po realizohet që disa vite, ngadalë, me mjete ushtarake dhe diplomatike, shkruan ditorja kroate Slobodna Dalmacija. “Është i pandalshëm bashkimi More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close