Tag archive for ‘marrin’
By koshtovalia On Tuesday, May 28th, 2013
0 Comments

Shqipëria nuk solidarizohet me Kosovën

Injorimi që Maqedonia i bëri Kosovës duke mos e ftuar presidenten Atifete Jahjaga në Samitin për bashkëpunim në Evropën Juglindore, i cili mbahet në nivel të presidentëve më 31 maj dhe 1 qershor në More...

By koshtovalia On Saturday, March 30th, 2013
0 Comments

Zotimet për rritje pagash, joreale

Niveli i zhvillimit ekonomik të Kosovës nuk ka mundësi që të mbulojë premtimin e fundit të kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, për rritje të pagave të të gjitha kategorive të punonjësve në sektorin More...

By koshtovalia On Friday, March 15th, 2013
0 Comments

Gruevski: S’i lëmë ta shndërrojnë Maqedoninë në Shqipëri

“Ata duan me qytetarë të shpërngulur para 10, 20 dhe 30 viteve të marrin Kërçovën. Kërçovarë ne kësaj radhe duhet të dalim të gjithë deri në fund dhe ti përgjigjemi se e kujt është Kërçova”, More...

By On Friday, February 15th, 2013
0 Comments

Përkushtim për t’u rikthyer krenarinë tetovarëve për Tetovën.

Të nderuar përfaqsues të mediave,   Të nderuar qytetar,   Si që jeni të njoftuar unë do të garoj në zgjedhjet lokale të këtij viti si kandidate për postin e kryetarit të Tetovës. Për këtë More...

By koshtovalia On Saturday, January 26th, 2013
0 Comments

Xhandarmëria serbe futet në territorin e Kosovës

Pjesëtarë të xhandarmërisë serbe kanë kaluar të enjten Portën numër 1 të kufirit Kosovë-Serbi dhe kanë hyrë qindra metra në brendi të territorit  kosovar. Dëshmitarë të rastit i kanë thënë More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close