Tag archive for ‘jemi’
By koshtovalia On Monday, June 10th, 2013
0 Comments

Ka nisur përballja e Limajt me drejtësinë për rastin MTPT

Në Gjykatën e Apelit në Prishtinë ka filluar  seanca ndaj Fatmir Limajt dhe të akuzuarve të tjerë për rastin e MTPT-së, në të cilën ka paraqitur  fjalën prokurori i rastit, Johanes Picket. Për rastin More...

By koshtovalia On Saturday, June 8th, 2013
0 Comments

Hyseni mbështet idenë e Krasniqit për partinë

Deputeti i PDK-së, Hydajet Hyseni e mbështetë kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi në iniciativën për themelimin e subjektit të ri politik. Ai nuk ka përjashtuar mundësin që ti bashkohet subjektit More...

By koshtovalia On Friday, March 15th, 2013
0 Comments

Gara etnike për Kërçovën

Në zgjedhjet lokale të 24 marsit, për herë të parë një kandidat shqiptar ka gjasa reale që ta fitojë garën zgjedhore në Kërçovë dhe të marrë drejtimin e këtij qyteti me mbi 60 mijë banorë. Fitorja More...

By On Wednesday, February 20th, 2013
0 Comments

Ali Ahmeti, nga orbita në…nadir

Ali Ahmeti, nga orbita në…nadir Nazif Zejnullahu Në kohën kur zgjedhjet lokale ende qëndrojnë në hava, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, doli me një thirrje dy-a më shumë-shtresore në të cilën More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close