Tag archive for ‘humb’
By koshtovalia On Sunday, May 26th, 2013
0 Comments

Heynckes: Ishim të destinuar të fitonim

Për trajnerin e Bajernit të Mynihut, Jupp Heynckes, ngritja e kupës në qiellin e “Wembley” ishte një mënyrë e mrekullueshme për t’i dhënë fund karrierës së tij në krye të klubit bavarez. Në More...

By koshtovalia On Wednesday, April 24th, 2013
0 Comments

Messi beson në kualifikim

Lionel Messi ka insistuar se ishte i gatshëm të luante kundër Bayernit dhe se donte të shënonte të paktën një gol në ndeshjen që ata e humbën mbrëmë kundër gjermanëve. Gjigantët spanjollë u befasuan More...

By On Wednesday, February 20th, 2013
0 Comments

Ali Ahmeti, nga orbita në…nadir

Ali Ahmeti, nga orbita në…nadir Nazif Zejnullahu Në kohën kur zgjedhjet lokale ende qëndrojnë në hava, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, doli me një thirrje dy-a më shumë-shtresore në të cilën More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close