Tag archive for ‘epopes’
By koshtovalia On Wednesday, March 6th, 2013
0 Comments

Jahjaga, Thaçi e Lushtaku, nuk shkojnë në familjen Jashari

Prej delegacioneve të shumta qe kanë bërë homazhe në Prekaz, të mërkurën, vetëm delegacionet të cilave iu kanë prirë presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi dhe More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close