Tag archive for ‘edhe’
By On Monday, June 24th, 2013
1 Comment

Ideja e “Shqipërisë Natyrale”, konstruksion “artificial” në funksion të manipulimit politik! – Bardhyl Mahmuti

Ideja e “Shqipërisë Natyrale”, konstruksion “artificial” në funksion të manipulimit politik! – Bardhyl Mahmuti Sa herë bëhej fjalë për krizat e njëpasnjëshme që karakterizuan More...

By koshtovalia On Wednesday, June 12th, 2013
0 Comments

Interi nuk heq dorë nga Behrami

Skuadra e Interit nuk e ka ndërmend të dorëzohet derisa ta transferojë mesfushorin kosovar të Napolit, Valon Behrami, shkruan “ilsussidiario.net”. “Trajneri Mazzarri e do me çdo kusht Behramin More...

By koshtovalia On Saturday, June 8th, 2013
0 Comments

Hyseni mbështet idenë e Krasniqit për partinë

Deputeti i PDK-së, Hydajet Hyseni e mbështetë kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi në iniciativën për themelimin e subjektit të ri politik. Ai nuk ka përjashtuar mundësin që ti bashkohet subjektit More...

By koshtovalia On Saturday, June 1st, 2013
0 Comments

Zeneli, i lumtur që u ftua nga Finlanda

Mesfushori kosovar, Erfan Zeneli është ndarë i lumtur që është përfshirë edhe zyrtarisht në listën e publikuar të premten nga trajneri i Finlandës, Mixu Paatelainen. Për mesfushorin e Helsinkit kjo More...

By On Thursday, May 30th, 2013
0 Comments

MEGALOMANA E POLITIKËS MAQEDONASE DHE SHQIPTARËT

MEGALOMANA E POLITIKËS MAQEDONASE DHE SHQIPTARËT Opinion Dilemat e integrimit të Maqedonisë duket se po vërtetohen nga dita në ditë më së shumti edhe për ata, që i kanë besuar demagogjisë së politikanëve More...

By koshtovalia On Tuesday, May 28th, 2013
0 Comments

Shqipëria nuk solidarizohet me Kosovën

Injorimi që Maqedonia i bëri Kosovës duke mos e ftuar presidenten Atifete Jahjaga në Samitin për bashkëpunim në Evropën Juglindore, i cili mbahet në nivel të presidentëve më 31 maj dhe 1 qershor në More...

By koshtovalia On Sunday, May 26th, 2013
0 Comments

Djaloshi nga Kosova i dhuron flamurin shqiptar Paris Hilton

Njihet si Ludo Lee, por në fakt është Ludovik Tunaj, djaloshi nga një fshat i Suharekës së Kosovës, por që ka vite që jeton në Zvicër. Ai njihet për stilin e tij dhe mjeshtërinë për të rregulluar More...

By koshtovalia On Saturday, May 25th, 2013
0 Comments

Incident në Shkup, një i plagosur

Një person u plagos mbrëmë si pasojë e një sulmi nga një grup të rinjsh në afërsi të Bibliotekës Universitare në Shkup. Siç mësohet 21 vjeçari nga Dellçeva i shoqëruar edhe nga katër të rinj të More...

By koshtovalia On Saturday, May 25th, 2013
0 Comments

Arrestime masive të shqiptarëve në Plavë e Guci

Sot rreth orës 11:00 , në Plavë e Guci kanë ndodhur arrestime të dhjetëra shqiptarëve nga ana e policisë malazeze, njofton Telegrafi .Arrestimet kanë ndodhur pasi shqiptarët kanë kundërshtuar ndërtimin More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close