Tag archive for ‘cilin’
By On Sunday, May 26th, 2013
0 Comments

JO VETËM BARDHË E ZI . Petrit Menaj

  Petrit Menaj JO VETËM BARDHË E ZI Opinion Kam shkruar kohë më parë për perceptimin real që i duhen bërë problemeve të politikës së sotme, jo nga pozita e interesave të More...

By koshtovalia On Sunday, April 28th, 2013
0 Comments

Reali thërret në ndihmë fansat

Reali i Madridit u ka bërë apel fansave për ndihmë në prag të revanshit të ndeshjes gjysmëfinale në Champions League kundër Borussia  Dortmundit, e cila do të luhet të martën. Klubi “mbretëror” More...

By koshtovalia On Thursday, January 31st, 2013
0 Comments

Amerika financon “Shqipërinë e Madhe”?

Projekti amerikan për të krijuar “Shqipërinë e Madhe” po realizohet që disa vite, ngadalë, me mjete ushtarake dhe diplomatike, shkruan ditorja kroate Slobodna Dalmacija. “Është i pandalshëm bashkimi More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close