Tag archive for ‘3f 3f’
By koshtovalia On Tuesday, April 30th, 2013
0 Comments

Historia e tre luftëtarëve shqiptarë, të vrarë në Siri

Vlora ishte qyteti i lindjes, ndërsa Damasku, shtëpia e tij. Jeta e Ermal Xhelos, 35-vjeçarit të pasionuar pas kulturës siriane ishte e ndarë për 9 vjet mes dy botëve, deri në zgjedhjen fatale: luftë deri More...

By On Saturday, March 30th, 2013
0 Comments

Emanuel N.Kqiraj vazhdon të shkruajë historinë ne Klubin Futbollistik KSV Hessen Kassel te Gjemanisë

Emanuel N.Kqiraj vazhdon të shkruajë historinë ne Klubin Futbollistik KSV Hessen Kassel  te Gjemanisë Nga:Lekë Mrijaj   Letërnjoftimi: Ëmri dhe mbiemri: Emanul N.Kqiraj Pozicioni: Sulmues-Mesfushor Datelindja: More...

By koshtovalia On Friday, February 1st, 2013
0 Comments

Një skenar i mbrapshtë për Kosovën

Si ka mundësi që në pranverë Prishtina e Beogradi ta kenë një dokument historik të nënshkruar mes vete, por që Kosova të mbetet e bllokuar në OKB e BE, dhe të hyjë në një cikël të ri të gjatë More...

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close