Publikuar me datën: Tue, Feb 26th, 2013

TA SHPETOJMË JETËN E KOMANDANTIT TE NDERUAR, KOMANDANTIT TONË -HAMDI NDRECAJ – PANTERI

Kliko Te Imazhi Qe Te Hapet I Madh

Name:	komandanti.jpg
Views:	0
Size:	69.4 KB
ID:	4
TA SHPETOJMË JETËN E KOMANDANTIT TE NDERUAR, KOMANDANTIT TONË -HAMDI NDRECAJ – PANTERI

Lekë Mrijaj

(Kryeministri Britanik thoshte se do ketë mëshirë-mirëkuptim edhe për kuajt e ushtarëve britanez, e lere ma për luftëtaret e lirisë).
Gjendja shëndetësore e Hamdi Ndrecaj – Komandant Panteri është e përkeqësuar vëllezër Shqiptar dhe vullnetmirë, ndihma e juaj sot lypset-kërkohet për luftëtarin e lirisë i cili vuan nga një sëmundje e rëndë shëndetësore është duke u trajtuar pranë Qëndresë Klinike Universitare te Kosovës –Prishtinë
Me thirrjen e kushtrimit ne Kosovë dhe Iliridë – Hamdi Ndrecaj apo siç njihej me mirë Komandant Panteri bashkëluftëtar i Komandant ROKIT ishte kyçur aradhet çlirimtare për liri dhe bashkim ne betejat kundër soldateskes karpatiane duke luftuar fyt për fyt me bishat e egra djallëzore për të mbrojtur çliruar tokat tona Shqiptare. Komandant Panteri – Hamdi Ndrecaj ishte çdo here aktiv aty ku u thirr kushtrimi për çlirim e liri, duke filluar nga lufta e Kroacisë, Ushtrisë Çlirimtare te Kosovës dhe Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare 2001 ne Iliridë ne zonën e Tetovës. Ishte i dënuar politik me burgim prej 22 vjetësh.
Luten të gjithë ata të cilët kanë mundësi, që sado pak me mjete financiare të ndihmojnë Hamdi Ndrecaj – Komandant Panteri, të kenë respekt për nderë te sakrificës se tij qe e beri ai për çlirim dhe bashkim te Kosovës dhe Trojeve Tona Etnike. Neve na kërkohet të kemi mëshirë,nderë,mirëkuptim, humanizëm për luftëtarin e lirës z.Hamdi Ndrecaj të cilët falë këtyre burrave jetësojmë lirinë ne Kosovën Shqiptare pra sot këta burra na bëjnë të jetojmë të lirë dhe me dinjitet. Zoti i Bekoftë të gjithë ata qe shtrijnë dorën dhe i dalin në ndihmë z.Hamdi Ndrecajt i cili o sot o kurrë ka nevojë për neve ku gjendja e tij shëndetësore i është e përkeqësuar.
TA SHPETOJMË JETËN E KOMANDANTIT TE NDERUAR, KOMANDANTIT TONËHAMDI NDRECAJ – PANTERI

KONTO BANKARE E DJALIT TE KOMANDANTIT Dardanit

 

Zoti i Bekoftë të gjithë ata qe shtrijnë dorën dhe i dalin në ndihmë z.Hamdi Ndrecajt i cili o sot o kurr ka nevojë për neve ku gjëndja e tij shëndetësore i është e perkeqesuar.

TA SHPETOJMË JETËN E KOMANDANTIT TE NDERUAR, KOMANDANTIT TONË

HAMDI NDRECAJ – PANTERI

Account number: 13-04-0030039.62
Address of beneficiary: SHTIME
City: SHTIME Country: Kosovo
Bank name: Bank for Business
Address of the bank: str. UÇK, 41, City: Pristina, Country: Kosovo

________INTERMEDIARY BANK___________

56A :Intermediary Bank
Bank Name: :D EUTSCHE BANK A. G.Frankfurt am Main, Germany
SWIFT: :D EUTDEFF
Account No. :D E89500700100936005800
57A: :BUNSRS21XXX
:BANK FOR BUSINESS
P RISHTINE KOSOVE
:UÇK STR,41
:10000 PRISHTINE
:KOSOVE
_________________________

Zotëri KOMANDANT nderime për plagët e dhimbjet e tua, janë edhe tonat KOMANDANT, përsëri nderime e ndihu krenar edhe gjatë VDEKJES se ishe e mbete KOMANDANT PANTERI

KONTO BANKARE E DJALIT TE KOMANDANTIT Dardanit

B.p.B (Banka për Bisnzes)
Nr i klientit 1232236104
LLOGARIA: 13-04-0030070039.62 Dardan Nrecaj

 

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close