Publikuar me datën: Sun, Oct 23rd, 2011

Sot ilegalët takohen me Tadiqin

KFOR-i po ngjesh radhët. Tashmë njësitet pranë barrikadave po përforcohen edhe më shumë ndërsa njëra prej bazave në fshatin Jagnjenicë është zgjeruar gjatë ditës nga KFOR-i.

Ushtarë gjermanë dhe austriakë kanë zgjeruar perimetrin përreth barrikadaës ndërsa jo larg kësaj pjese dhe fshatit të banuar me shqiptar, Cabër janë të ndërtuara të paktën 4 baza mobile. Dështimi i diskutimeve të djeshme, duket se nuk i ka lënë shumë zgjidhje KFOR-it.

Përfaqësuesit e të ashtuquajturave katër komuna serbe në veri pritet që gjatë pasdites të takohen me presidentin e Serbisë, Boris Tadiq për ti diskutar zhvillimet e fundit

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close