Publikuar me datën: Sun, May 22nd, 2011

Shqipëria mbi të gjitha, Pasqyra te vërteta te vlerave demokratike ta udhëheqin Tiranën

Nga;Lek Mrijaj
Çdo gjë për shtetin, asgjë jashtë shtetit, asgjë kundër shtetit demokratik shqiptar! As në Shqipëri e as në Kosovë… nuk ka alternativë tjetër liria, pavarësia dhe demokracia dhe Bashkimi !

Nënë Shqipëri, nuk do të ketë forcë që të shtrojë përdhe ty!

Apeloj tek politikanët antikombetar mafiozë dhe matrapazë, mos i dërgoni njerëzit e pafajshëm në varr dhe në burg, për përfitime dhe interesa të juaja politike, ekonomike, tregtare, karrieriste, partiake dhe ideologjike, se do t’iu dënojë historia, populli dhe drejtësia heret apo vonë !

Nuk është koha e e puçeve të ndryshme për të rrëzuar dhe djegur shtetin, si dhe për të vrarë njëri-tjetrin (vëllau -vëllaun ) për pushtet me çdo kusht, dhe për t’u pasuruar sa më shumë në kurriz të popullit, por është momenti historik, që na thërret për ta bashkuar gjithë kombin shqiptar dhe Shqipërinë Etnike brenda kufijve të vet natyralë. Kjo është tema jonë kryesore dhe jetësore, jo vëllavrasja.

Ata huliganë që, abuzuan dhe pretendojne te abuzojnë edhe me flamurin kombëtar shqiptar, me qëllim që të bëjnë grusht shtet, duhet të nxirren përpara ligjit dhe drejtësisë, sepse flamuri kombëtar shqiptar, kurrënjëherë në historinë e tij, të deritashme nuk ka valuar në vrasjen e shqiptarëve dhe të shtetit shqiptar, por vetëm në beteja dhe luftëra çlirimtare kombëtare, dhe për pavarësinë e kombit shqiptar dhe të Shqipërisë Etnike.

 

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close