Publikuar me datën: Mon, Apr 26th, 2010

Shkupi e Prishtina sot nënshkruajnë programin për bashkëpunim ndërkufitar

Prishtinë, 26 prill  – Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal të Kosovës, Sadri Ferati dhe Ministri i Vetëqeverisjes Lokale të Maqedonisë Musa Xhaferi do të nënshkruajnë sot në Shkup Programin e Bashkëpunimit Ndërkufitar ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Republikës së Maqedonisë i cili më pas do t’i dorëzohet autoriteteve të Bashkimit Evropian. Ky Program financohet nga fondet e IPA 2010-2011 dhe është programi i parë i bashkëpunimit ndërkufitar me financimin e fondeve të Bashkimit Evropian që merr pjesë Republika e Kosovës.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close