Publikuar me datën: Fri, Aug 27th, 2010

Sejdiu, Thaçi e Hyseni takohen me ambasadorët e shteteve të Quint-it

Prishtinë, 27 gusht – Presidenti Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Hashim Thaçi, janë takuar dje sërish me ambasadorët e shteteve të Quint-it të akredituar në Kosovë, me të cilët kanë qëndruar për disa orë rresht. Takimi është mbajtur larg syve të opinionit, në një restorant në Prishtinë, shkruan “Zëri” i cili ka kuptuar se organizator i këtij takimi ka qenë presidenti i vendit. Në takim ka marrë pjesë edhe ministri i Punëve të Jashtëme të Kosovës, Skender Hyseni, i cili nuk ka dashur të japë sqarime se për çfarë është diskutuar me përfaqësuesit e Kuintit.  Ndërsa presidenti dhe kryeministri nga vendtakimi kanë shkuar drejt zyrave të tyre. Zëdhënësi i presidentit të Kosovës, Xhavit Beqiri ka mohuar se takimi në fjalë ka ndërlidhje me mbledhjen e ardhshme të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close