Publikuar me datën: Mon, Apr 30th, 2012
Showbiz | AUTORI

Rrahja në mes grupit “BABA STARS” dhe “OTR “, video e montuar! (video)

Basel 30 prill – Video e shpërndarë në youtube rreth rrahjes në mes grupit “BABA STARS” dhe “OTR” është gënjeshtër, kështu mëson portali Koha.net pas një hulumtimi të bërë. Në vazhdim mund të shikoni pamjet ku duket qartë se këto pamje janë të montuara.

Siç shihet fillimisht rrahjes i ka paraprirë një konflikti verbal e më pas kanë filluar edhe grushtet. Nga kjo video u pa si kanë rrjedhur gjërat. Prej gjithë kësaj shihet se më së keqi ka kaluar “Noizy” i cili pas rrahjes nuk ishte në gjendje të mbahet në këmbë, si dhe ka qenë i shoqëruar në spital. Në fakt, në videon e parë shihen disa roje ruse të sigurimit të një supermarketi, të cilët përleshen me disa persona të cilët supozohen se paraprakisht kishin vjedhur në supermarket.

 

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close