Publikuar me datën: Sat, Sep 17th, 2011

Rexhepi: Në veri ka serbë me koka të smuta

Ministri i Brendshëm, Bajram Rexhepi është prononcuar për situatën e fundit në veri derisa ai e ka përshkruar si të qetë dhe nën kontroll gjendjen atje. Rexhepi veprimet e serbëve në veri i ka përshkuar si ide të njerëzve që janë të sëmurë në kokë. Sipas tij këta njerëz me këto ide, po tentojnë të ndërtojnë mure të Berlinit.

“Këto janë ide të smuta, nga individ të smut, të cilët po provojnë të bëjnë mure të Berlinit. Ne këto do t’i diskutojmë me partnerët ndërkombëtarë ato nuk do të tolerohen”, ka thënë Rexhepi gjatë një interviste për emisionin “Interaktiv” në KTV.  Raportohet se në Rudare serbët kanë përforcuar barrikadat duke betonuar dhe njëkohësisht po ndërtojnë mur

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close