Publikuar me datën: Fri, Apr 1st, 2016

Shesim Aparatur për kozmetik studio

                    Shesim Aparatur për kozmetik studio

Sorisa – Belex komplet me gjitha paisjet e nevojshme si dhe Shtrat elektrit 

Vlera totale te reja 36’000.00 €

Jan te perdoruna ne gjendje shum te mir 

Qmimi komplet 3’500.00 €

Të gjitha aparaturat e ofruara për shitje janë gjëndje plotësisht të rregullt të vlerësuara dhe të testuara nga servisi e instituti kompetent i shëndetësisë.

Informatat me të hollësishme mund ti merrni ONLINE në rrjetin social facebook.

Pranojm porosi të qfardo aparature për kozmetikë

Email: ushdk@gmx.ch

Tel: 0041792510086 ( whatsApp ose viber )

Tel. Kosovë 

0037744123290
Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close