Publikuar me datën: Sat, Jan 14th, 2012

Policia po bllokon shkuarjen e aktivistëve dhe qytetarëve në Merdar

12:32 Policia e Kosovë s nuk po lejon pë r momentin kalimin e veturave me qytetarë dhe aktivistë të Vetë vendosjes. Forcat e shumta të policisë po kthejnë mbrapa njerë zit tek udhë kryqi i Podujevë s, 4 kilometra larg pikë s kufitare në Merdar
12:25 Ka nisur mbledhja e aktivistve dhe qytetarëve në dy pikat kufitare në Merdard të Podujevës dhe në Dheun e Bardhë të Kamenicës.

Rrugës për në pikat kufitare ka kontrolle të detajuara për të gjithë nga ana e Policisë së Kosovës. Njësitë e forcave speciale janë mbledhur në të dyja pikat për të sigurar atë se cfarë do të ndodhë

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close