Publikuar me datën: Tue, May 5th, 2015

Pirlo: Fitorja ndaj Realit mesazh për kundërshtarët

Andrea Pirlo ka thënë se Juventusi “dërgoi një mesazh se ne jemi këtu dhe se ne e duam finalen”, pasi mposhtën Real Madridin në Torino.

Në ndeshjen e parë golat i shënuan Alvaro Morata e Carlos Tevez për Juven ndërsa për Realin shënoi Cristiano Ronaldo.

“Ne dërguam mesazh se ne jemi këtu, se ne duam finalen dhe se ne do të luftojmë edhe në Madrid”, ka thënë Pirlo për Sky Sport Italia.

“Kjo ishte vetëm një ndeshje dhe kemi edhe një tjetër të cilën do ta zhvillojmë me të njëjtin besim dhe përqendrim. Ne shkojmë në Madrid me mendim se do të sigurojmë finalen”, ka thënë veç të tjerash Pirlo

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close