Publikuar me datën: Thu, Apr 15th, 2010

Pesë ditë në mes të krokodilëve, shpëton për mrekulli 11-vjeçarja

Florida, 15 prill, NOA – Është një mrekulli rasti i Nadia Bloom, një vajze 11-vjeçare në Florida e cila ka shpëtuar vetëm disa orë më parë.

Nadia kishte qenë në një moçal të banuar me krokodilë për pesë ditë rresht, në një vend aq të rrezikshëm sa ka humbur shpresën pothuajse për të gjithë profesionistët që ishin në kërkim të saj, duke besuar se zvarranikët tashmë e kishin vrarë dhe ngrënë.

Por Nadia,e cila vuan nga një formë e butë e autizmit, ka arritur të mbijetojë dhe është shtruar tani në spital.

Vajza kishte dalë vetëm për një shëtitje, por pas disa qindra metrash nuk ishte më në gjendje për të gjetur rrugën e shtëpisë.

Biçikleta e saj u gjet në mes të pyjeve jo shumë larg kënetës.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close