Publikuar me datën: Mon, Apr 25th, 2011

Për disa orë, Rooney me 150 mijë fansa në Twitter

Londër, 25 prill – Wayne Rooney është prej futbollistëve të fundit, që i është bashkuar rrjetit social Twitter. Ylli i Manchester Unitedit krijoi profilin e tij, pas fitores së klubit të tij të shtunën kundër Evertonit, dhe për vetëm disa orë mblodhi mbi 150 mijë fansa. Pseudonimi i tij në Twitter është Wazzaroon08, dhe personi i parë të cilit i shkroi ishte bashkëlojtari i tij, Rio Ferdinand, të cilin e luti të konfirmojë se me të vërtetë është ai.
Rooney njoftoi fansat se po feston Pashkët me familjen. Anglezi është i martuar me Coleen, të cilën edhe pse e ka tradhtuar disa herë, ajo ia ka falur.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close