Publikuar me datën: Thu, Oct 24th, 2013

PENA E ARTE TE INTERNETIT “VJESHTE 2013”

Krijues dhe Lexues te Fjales se Shkruar,Mbretereshes se Shpirtit “POEZISE”
Radio Zeri i Mitrovices cdoher ka kerkuar te promovoje vlerat e autorve te njohur e te panjohur ne programet e ndryshme qe transmeton…
E duke menduar se jemi nder ato mediume qe cdoher i kushtojne vemendje te vecante
vleresimit te artit te,te shkruarit menduam qe te sjellim dicka ndryshe kesaj here ne programin me te degjuar ZJARRI I ZEMRES…
Te perzgjedhim krijuesin me te dashur per ju ne poezi,ate qe u dhuron emocione ne ate cfare shkruan,ate qe u ben te ndiheni personzah i asaj cfare shkruan,ate qe meriton me shume ashtu sic meriton te vlersohet POEZIA…
Si krijuesit ashtu edhe lexuesit mund te perzgjedhin vetem nje emer autori,piken krijuesit tuaj te preferuar ja jepni nepermjet komentit qe beni duke shkruar cdoher emrin e autorit..,
kerkojme nga ju qe komentin ta beni brenda fotos ne menyre qe te gjitha komentet te jene brenda fotos qe ju shihni,(duke pasur parasysh sepse fotoja pervecse etiketohet mund edhe te shperndahet neper faqe apo grupe te ndryshme).gjithashtu ju kujtojme te votoni ata krijues qe cdo dite me publikimet e tyre jane bere te afert per ju me shkrimet tyre nga me te ndryshmet dhe pak a shume e ndjeni fansa te tyre…
VOTIMI I JUAJ FILLON SOT DITEN E HENE DERI TE TE SHTUNEN ORA 24/00
10 VENDET E PARA DO TE KENI MUNDESI TI DEGJONI DITEN E DIEL ORA 21.00 NE PROGRAMIN ZJARRI I ZEMRES
KUSH DO TE JETE PRINCI APO PRINCESHA E POEZISE DO TA MESOJME SE BASHKU
NE MENDOJME SE FITUES JANE TE GJITHE KUR VLERSOHET POEZIA
FAT TE MBARE PER TE GJITHE
ZERI I MITROVICES,ZERI I JUAJ!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=568890673178568&set=a.147867205280919.32319.147864945281145&type=1&theater

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close