Publikuar me datën: Thu, Jan 12th, 2012

PDK-ja qytetarëve: Injorojeni 14 janarin

Kryesia e partisë më të madhe në vend është mbledhur me kryetarin e saj, Hashim Thaci për t’i ftuar qytetarët që të mos e dëgjojnë thirrjen e Vetëvendosjes për bllokimin e kufirit të shtunën.
Komunikata e PDK-së më poshtë:

“Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës apelon te të gjithë qytetarët e Kosovës që më më 14 janar të mos iu përgjigjen thirrjeve për prishje të qetësisë publike dhe kërkesave tjera për pengimin e funksionimit të institucioneve të Kosovës.
Kryesia e Partisë Demokratike të Kosovës apelon tek qytetarët e Kosovës që të respektohet rendi kushtetues i Republikës së Kosovës, të respektohen ligjet, të ruhet siguria, interesat dhe pasuria e vendit tonë.
Kryesia e PDK-së apelon qytetarët e Kosovës për qetësi dhe të mos u përgjigjen thirrjeve provokative, të qëndrojnë larg veprimeve që dëmtojnë imazhin pozitiv të Kosovës në prag të fillimit të bisedimeve për liberalizimit të vizave dhe në vitin e përfundimit të pavarësisë së mbikëqyru

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close