Publikuar me datën: Sat, Jan 19th, 2013

PD-ja prin para PS-së, me ngjyrosje të flokëve

Mosha mesatare e politikanëve shqiptarë është 40-45 vjeç. Kështu pjesa më e madhe e tyre përballen çdo ditë edhe me shenjat e para të plakjes, me rrudhat, me thinjat…

Me të drejtë edhe ata do të donin të dukeshin gjithmonë në formë e të rinj. Për këtë arsye deputetët dhe ministrat frekuentojnë rregullisht parukeritë. Këtë e tregojnë qartë fotot dhe flokët e tyre. Ka nga ata që shpesh shfaqen në ekran me thinja, dhe papritur thinjat zhduken, shkruan portali Balkanweb.

Ka dhe nga ata që në periudha të ndryshme i shohim me nuanca të ndryshme të ngjyrës së flokëve, që variojnë nga ngjyra kafe, tek gështenja dhe tek e zeza. Edhe në këtë rast “të djathtët” janë në avantazh. Pasi mblodhëm fotot e shumë politikanëve, na ra në sy fakti se përfaqësuesit politikë të Partisë Demokratike kujdesen më shumë për veten sesa ata të Partisë Socialiste. Ndoshta për këtë ndikon fakti që kanë vite në pushtet dhe janë në një gjendje psikologjike më të mirë… Pjesës më të madhe të “djemve” të PS-së u janë zbardhur flokët dhe ata duket se as që kanë ndërmend të bëjnë ndryshime

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close