Publikuar me datën: Mon, Apr 25th, 2011

“Nuk ka ku të shkojë më keq se kaq”frikesohem per ndonje kaos antikombetar

Nga;Lek Mrijaj

Nuk ka ku të shkojë më keq se kaq populli Shqiptar është lodhur . Njerëzit janë çorientuar e nuk dinë ç’të bëjnë kundrejt kërcënimeve të të dyja palëve  pozite – opozitë per interesa partiake,klanore,karieriste … Dhe të vjen akoma më keq kur përditë nëpër ekrane-media tubime te ndryshme  dëgjon ultimatume ne dëme te kombit Shqiptar  e që më pas u shtohen edhe ato të disa palo politikanëve që përdorin pushtetin dhe postin nëpër parti fantazëm pa asnjë lloj elektorati   saqë kur i dëgjova më sollën në kujtesë një film ku një organizatë terroriste thurte plane për kaos mbarëkombëtar.
Duket se kjo situatë nuk do të ndryshojë për aq kohë sa pushtetarët do të vazhdojnë të flasin me gjuhën e pushtetit.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close