Publikuar me datën: Mon, Oct 15th, 2012

Nora Istrefi edhe ‘top-modele’

Me imazhin e njërës nga femrat më seksi të muzikës dhe me stilin e veçantë, Nora Istrefi duket se nuk po ndalet, aq sa gjithmonë dhe më shumë po i pëlqen siç duket ky epitet. Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi, në të cilat shihet në formë shumë të mirë dhe tejet seksi, për më tepër edhe me disa kilogramë më pak, aq sa të le të mendosh se ndoshta e ka marrë seriozisht edhe faktin për të qenë një modele.

Ajo duket se po i kushton me shumë kohë bërjes së fotove se sa krijimtarisë muzikore, pasi u bë një periudhë kohë që nuk ka sjell një këngë të re.

Ne urojmë që këto foto të jenë bërë për ndonjë klip të ri të Norës, që së paku, veç epitetit seksi, ajo të ketë edhe këngëtarja më e pëlqyer e momentit.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close