Publikuar me datën: Sun, Sep 30th, 2012

Një fillim të ri dhe suksese për ju, të dashur student/e.

Një fillim të ri dhe suksese për ju, të dashur student/e.

Lëvizja Demokristiane e kosovës
Dedë Abazi – Kryetar

 

Me rastin e fillimit te ri akademik, kam nderin dhe kënaqësinë se në emër të Lëvizjes Demokristiane të Kosovës, dhe në emrin tim personal, tu uroj përzemërsisht fillim të mbarë dhe vit të suksesshëm.
Lëvizja e Re Demokristiane vlerëson se rinia është pasuria më e madhe e Kosovës dhe angazhohemi për një formim të mirë dhe të shëndoshë të shoqërisë, dhe padyshim është potenciali kryesor për ndërtimin e shtetit demokratik e të qëndrueshëm. Kështu që ne do t’i kushtoj rëndësi prioritare përkrahjes së të rinjve dhe studentët do ta kenë gjithnjë përkrahjen time dhe të kësaj Lëvizje.
Urime dhe suksese. Qoftë fillim dhe vit i mbarë për ju.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close