Publikuar me datën: Thu, Aug 4th, 2011

NATO-ja dërgon të tjerë trupa shtesë

Në selinë e aleancës ushtarake po shqyrtohet opsioni për dërgimin edhe të më shumë trupave përforcuese në Kosovë. Siç raporton AP, një tjetër batalion mund të niset drejt Kosovës, vetëm pak kohë pasi që nisi vendosja e 700 ushtarëve shtesë- 550 prej Gjermanisë dhe 150 prej Austrisë.

Një diplomat dhe një zyrtar tjetër i kanë thënë në kushte anonimiteti AP-së se NATO mund të dërgojë një tjetër batalion rezervë për shkak të rritjes së tensioneve në veri.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close