Publikuar me datën: Fri, May 7th, 2010

Mësoni ligjëratat me jastëkun magjik

Londër, 7 maj – Jastëku Sound Asleep kushton 20 funte (22-23 euro) dhe në brendësi ka të fshehur një mini zërim, i cili mund të lidhet me CD dhe MP3 player, dhe falë sistemit dhe teknologjisë moderne, ai tani mund të ju vë në gjumë dhe ju tregon përralla, lëshon muzikë, apo ligjërata të regjistruara.

Tashti ekspertët njoftuan se njerëzit mund ta përdorin edhe për të dëgjuar në gjumë një ligjëratë ose tekst. Ndonëse në gjumë, dëgjimi i ligjëratave me anë të këtij jastëku e bën të mundshme mbajtjen mend më lehtë të gjëra që i dëgjojmë në gjumë.

Klientë të Sound Asleep janë sidomos studentët dhe nxënësit, të cilët e shfrytëzojnë për t’i dëgjuar ligjëratat e incizuara për provime. Thuhet se shitja ka marrë përmasa të papara, falë efektit pozitiv qe iu ka dhënë njerëzve.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close