Publikuar me datën: Sat, May 23rd, 2015

Menduh Thaçi fton publikisht Ali Ahmetin!

Lideri i PDSH-së, Menduh Thaçi në një intervistë për emisionin “Zona B” të Klan Kosovës, i ka bërë ftesë publikë liderit të BDI-së, Ali Ahmeti dhe se është i gatshëm të ulet dhe të bisedoj me të.

“Prej sonte unë po i dërgojë një ftesë publike që ne të dy të takohemi një ditë para të martës, të hënën, të dielën, të shtunën, dhe ti sqarojmë këto pozicione. Por 99 përqind është shumë vështirë. Unë flas për tokën ai flet për mjegullat.

Unë flasë për njerëzit e vrarë, ai flet për prapaskenat dhe inskenimet e ndryshme të ilegalëve”, tha Thaçi.
Ai më tej ka treguar se cila do ishte zgjidhja e krizës politike që ka kapluar Maqedoninë.

“Statusi juridiko kushtetues ligjorë i shqiptarëve duhet të jetë i barabartë me maqedonasit”, tha mes tjerash Thaçi.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close