Publikuar me datën: Thu, Oct 13th, 2016

Maradona është impresionuar nga Kloppi

Legjenda argjentinase, Diego Maradona, thotë se trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është i preferuari i tij.

Klopp ka kaluar një sezon të suksesshëm në Anfield duke e çuar në dy finale të kupave dhe tani ka nisur një sezon të ri me sukses.

Maradona thotë se është i impresionuar nga filozofia e gjermanit, duke e zgjedhur atë si më të mirin në mesin e trajnerëve.

“Më pëlqen ajo që ai bën. Ai është një tip që më jep vetëbesim – sa ishte te Dortmundi dhe tani në Premier Ligë. Klopp gjithmonë avancon”, ka thënë Maradona për “Marca”, transmeton koha.net.

Ndeshja e radhës e Kloppit me “Të Kuqtë” është të hënën në kryendeshjen ndaj Manchester Unitedit.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close