Publikuar me datën: Sat, Dec 1st, 2012

Malisheva ndihet e fyer nga fjalët e Thaçit

Shumica e zyrtarëve të Degës së PDK-së në Malishevë të premten kanë hezituar t’i komentojnë publikisht bisedat telefonike të krerëve të kësaj partie që u bënë  publike një ditë më parë, por kishte edhe nga ta që nuk fshehën dëshpërimin nga ajo që kishin dëgjuar me veshët e tyre. Kryesuesi i KK të Malishevës dhe njëherësh anëtar i Kryesisë së Degës së PDK-së, Ragip Begaj është shprehur i indinjuar dhe i fyer nga përmbajtja e bisedave telefonike të transmetuara tashmë në media mes kryeministrit Hashim Thaçi, Adem Grabovcit, Sami Lushtakut e zyrtarëve të tjerë të PDK-së.

“Malisheva i ka 14 mijë anëtarë të PDK-së, pjesa dërmuese e të cilëve janë familjarë të dëshmorëve, invalidë të luftës dhe veteranë të luftës së lavdishme të UÇK-së”, ka përkujtuar ai.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close