Publikuar me datën: Wed, Jun 27th, 2012

Lutu te behem engjull per ty…

Lutu te behem engjull per ty…

Nga Agim Gashi Rogovë

Nese ke frike nga nata
lutu te te behem drite,
ne ke frik nga jeta
lutu te te behem shpirt.

Nese ke frike nga dashuria
lutu qe te behem engjull per ty,
nese ke firike nga erresira
lutu qe te behem drite per ty.

Nese ke frik nga gjithqka
lutu te behem cdo gje per ty,
jam i gatshem te jem me ty
dhe te bej cdo gje per ty.

Lutu te jem engjull mbrojes per ty
qe ne cdo hap do te shoqeroj,
sepse engjulli te mbron
dhe engjulli te dashuron.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close