Publikuar me datën: Thu, Apr 19th, 2012

Lionnel Messi shumë shpejt do të bëhet baba

Sipas mediave të huaja dhe pohimeve të burimeve nga Argjentina, e dashura tashmë një kohë të gjatë e Messit, 24-vjeçarja Antonella Roccuzzo është shtatzënë.

Ëndërroj që të bëhem baba. Në futboll ju ballafaqoheni me situata të ndryshme, me mbështetjen e familjes për mua gjithçka ishte e lehtë, tha në dhjetorin e vitit të kaluar futbollisti 24-vjeçar Lionel Messi për revistën argjentinase “Caras”.

Duket se futbollistit të Barcelonës shumë shpejt do t’i përmbushet ëndrra. Sipas mediave të huaja dhe pohimeve të burimeve nga Argjentina, e dashura e Messit, 24-vjeçarja Antonella Roccuzzo, është shtatzënë. Gazeta gjermane “Bild” shkruan se prindërit e lojtarit nuk duan të mohojnë ose të konfirmojnë lajmin e shtatzënisë, sepse thuhet se ata dëshirojnë që personalisht futbollisti t’ua kumtojë lajmin e gëzueshëm mediave.

Çifti nuk e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë. Ndërsa në lidhje janë që nga viti 2009, edhe pse spekulohej një kohë se ata ishin martuar fshehurazi në Ibiza, familjet e tyre kanë mohuar shkrimet në lidhje me martesën e çiftit.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close