Publikuar me datën: Thu, Apr 29th, 2010

Limaj: Nuk jap dorëheqjen

Ministri i Transportit, Fatmir Limaj, vonë në mbrëmjen e së mërkurës ka thënë se ai nuk planifikon të japë dorëheqje nga posti i Ministrit të Transportit. Reagimi vjen pas një dite të tërë të bastisejeve të Policisë së EULEX-it në lokacione të ndryshme që kanë lidhje me ministrin Limaj. “Ajo çka mund të ju them gazetarë përmes juve dhe bashkëpunëtorëve të mi, unë do të vazhdoj të kryej detyrat e përditshme që kam bërë deri më sot edhe nesër dhe në të ardhmen të vazhdojmë me projektin që kemi filluar, të vazhdojmë me angazhimet dhe punën tonë dhe normalisht kjo është detyra jonë.  Të tjerët do të bëjnë detyrën e tyre. Unë e shoh si një proces normal, po mendoj zhvillim normal që secili të kryejë punën e tyre”, ka thënë ministri Limaj. Ai ka thënë se është i gatshëm t’u përgjigjet organeve të drejtësisë, porse nuk e ka ndërmend të përzihet në punët e EULEX-it, pasi që ata i kanë pushtetet e ndara. Limaj nuk ka pranuar asnjë pyetje nga gazetarët

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close