Publikuar me datën: Sun, Apr 11th, 2010

Ju informoj qe me 17.04.2010 nga ora 20.30

Ju informoj qe me 17.04.2010 nga ora 20.30 kam te ftuar Zotri Alim Dauti Kengetar i muzikes shqipe ne valet e radio zerit te mitrovices Emisioni eshte i drejtperdrejt ku dhe ju mundeni me u kyq me pyetjet e juaj ne tel 00390364535062          si dhe numri i sms ne 0039 33 96 29 15 92 posta elektronike radio@mitrovica.se webadresa jon www.mitrovica.se www.radiomitrovica.info ky emsion trasmentohe edhe ne pakon digjitale te diaspora tv kanali numer 10 dhe ne radio dani www.radio-dani.tk www.radiodani.com ju mir presim edhe juve

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close