Publikuar me datën: Thu, Feb 2nd, 2017

Ja për çfarë po iu kërkon llogari Linda Morina, Labit dhe Big Mames?

E ftuan, e xhiruan, por nuk e transmetuan pjesën ku ajo shihej duke vallëzuar dhe kënduar!

Për këtë Linda Morina, po kërkon përgjigje nga prezantuesit e rtv21, Labinot Gashi, i cili tashmë është larguar, dhe Big Mames, shkruan Magazina.al.

Ani pse e ftuar që të jetë pjesë e xhirimeve për Vitin e Ri, ata në televizion nuk i shfaqen pjesët ku Linda kishte bërë një vallëzim. Kjo gjë padyshim nuk i ka pëlqyer asaj, e cila edhe pse ka kaluar një muaj, ajo po kërkon llogari.

Kujtojmë që kjo gjë u fol shumë, u tha që me praninë e Lindës në emision nuk ishin të kënaqur disa këngëtar të tjerë.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close