Publikuar me datën: Wed, Dec 14th, 2011

Intervista e radhès…nè radion e surprizave…nè radion ku flitet SHQIP dhe vetèm SHQIP!!!

Intervista e radhès…nè radion e surprizave…nè radion ku flitet SHQIP dhe vetèm SHQIP!!!

Tè gjithè e njohin si NANLOKJA SHQIPTARE apo NEN TEREZA E TRIESTES apo AUTORE e sa, e sa librave….por mbi tè gjitha si BAMIRSJA qè sditi tè lodhet kurrè ….dhe qè kurrè su ngop…me deshirèn pèr tè ndihmuar cdokènd qè ndodhet nè veshtirèsi…gjest pèr tè cilin ishte e ftuara e nderit…pèr Shkelqèsinè e Tij ,PRESIDENTIN E REPUBLIKES SE SHQIPERIS Z.BAMIR TOPI…
Tè nderuar dègjues sè radios ku mblidhen tè gjithè shqiptarèt…ju njoftojmè se ditèn e shtunè prej orès 21.00 …kemi tè ftuar nè studion e radio zeri i mitrovices znj.VITORE STEFA LEKA…nèse keni deshirè tè bèheni pjesè e kèsaj interviste …mund tè bashkèngjituni me pyetjet tuaja…jeni mè se tè mirpritur!
adresa jonè èshtè:
www.radiomitrovica.eu
posta elekt. radio@mitrovica.se
tel.00 386 49 19 33 59
skype. radiomitrovica

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close