Publikuar me datën: Wed, Nov 3rd, 2010

Iluzionisti kalon dy ditë në arkivol

Otavë, 2 nëntor – Pasi që kaloi gati dy ditë në arkivol, 1.8 metra nën tokë, kanadezi Dean Gunnarson, ka deklaruar se sigurisht nuk do të lejojë më kurrë të varroset, dhe kur të vjen koha, do të kërkojë kremimin.

Gunnarsonin 46-vjeçar e vendosën të premten nën tokë në vendlindjen e tij, dhe sipërmarrja e tij përkoi me vdekjen e idhullit të tij, Harry Houdin, i cili ka vdekur më 31 tetor në orën 13:26.

Gjithë paratë e mbledhur në këtë aksion i dhuroi Shoqatës kanadeze “Christmas Cheer Bord”, e cila me ushqim dhe dhurata ndihmon fëmijët pa njërin apo pa dy prindërit, transmetojnë agjencitë.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close