Publikuar me datën: Tue, Apr 27th, 2010

Ibrahimoviq i bindur në fitoren e Barcelonës

Barcelonë, 27 prill – Zlatan Ibrahimoviq është i bindur se finalja e Madridit do t’i takojë Barcelonës dhe jo Interit.
Shtatlarti suedez i sulmit “blougrana” mendon se Barcelona do ta kalojë me sukses testin e së mërkurës. “Jam i bindur se në finale do shkojmë ne. Besoj tek vetja dhe skuadra”, shprehet Ibra. Në intervistën dhënë gazetës “Mundo Deportivo”, suedezi shton se skuadra ka mentalitetin e duhur për të përballuar këtë ndeshje me shpirtin e madh të sakrificës dhe besimit në mundësitë e veta.
“Shënojmë shumë dhe është pikërisht kjo që na nevojitet për të shkuar në finale”, përfundon Ibra. Ndërkohë, për sfidën e së mërkurës ka folur edhe presidenti i Interit, Massimo Moratti, i cili e ëndërron finalen prej shumë dekadash. “Zgjohem duke menduar për Barcelonën sepse është një ndeshje shumë e rëndësishme”, thekson manjati i naftës.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close