Publikuar me datën: Sat, Aug 18th, 2012

GEZUAR FESTEN E FITER BAJRAMIT

 

 

GEZUAR FESTEN E FITER BAJRAMIT

Të nderuar vëllezer bashkombas të mi të dashur Shqiptar të komunitetit islam-tradicional në ëmrin tim personal përzemersisht nga zemra ju uroj festen e Fiter Bajramit , le të mbretërojë paqja,mirëqenia,prosperiteti, toleranca, dashuria dhe civilizimi euroatlantik te ketë më shumë begati,dashuri vëllazerore-kombëtare dhe harmoni të shkelqyer ndaj njeri tjetrit.
Me dë

shirën time më të madhe uroj te ketë suksese te shkelqyera në çdo lëmi të jetës tek populli ynë dhe mbi të githa me një zgjidhje fatlume të perjetshme të çështjes sonë madhore kombëtare, ribashkimin e trojeve tona kombëtare, në nje shtet të vetëm kombëtar Shqiperi Etnike-Euroatlantike ashtu siç na e dhuroi ZOTI, stina dhe moti me emrin e bukur SHQIPËRI dhe SHKABEN DY KRENARE TE KASTRIOTIT!GËZUAR, GËZUAR…!!
Nga:Lekë Mrijaj.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close