Publikuar me datën: Tue, Apr 17th, 2012

Fletëvotimet për zgjedhje lokale – në Zveçan

Fletëvotimet për zgjedhje lokale të Serbisë në Kosovë kanë arritur natën ndërmjet të hënës dhe të martës në Zvecan, kanë njoftuar burime të Kohës Ditore nga veriu i Kosovës. Sipas burimeve fletëvotimet në Zveçan nga Serbia janë sjellë me një furgon  dhe janë vendosur në një shtëpi prapa shtëpisë së kulturës në Zvecan. “Fletëvotimet janë për zgjedhje lokale që do të mbahen në Zveçan më 6 maj” ka thënë burimi i gazetës. Në anën tjetër të martën pas mesditë në sheshin para fakultetit serb të Prishtinës në veri të Mitrovicës. Voiislav Koshtunica dhe Slobodan Samarxhiq do të mbajnë një tubim elektoral ka njoftuar burimi.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close