Publikuar me datën: Fri, Feb 15th, 2013

Edhe Teuta Arifi jep dorëheqje

Javë më parë edhe deputeti Arben Llabënishta dha dorëheqje dhe vendin e tij e mori Nedim Ramizi.
Edhe Teuta Arifi jep dorëheqje

Nga kabineti i zëvendës kryeministres për euro-integrime, Teuta Arifi kanë paralajmëruar pres konferencë në ora 13 ku Arifi do të ofrojë dorëheqje. Në këtë konferencë për shtyp do të shpalosen edhe arsyet e dorëheqjes e cila nënkuptohet se është

kandidimi i saj për komunën e Tetovës në zgjedhjet lokale të 24 marsit.

Sot më herët u paralajmërua edhe dorëheqja e ministrit të pushtetit lokal, Nevzat Bejta i cili do të garojë për kryetar komune në Gostivar.

Javë më parë edhe deputeti Arben Llabënishta dha dorëheqje dhe vendin e tij e mori Nedim Ramizi.

Se kush do të zëvendësoj Teuta Arifin dhe Nevzat Bejtën pritet të shihet këtyrë ditëve.

Ndihmo Radio zeri mitrovices


Kontribuesit qe ndihmuan

Radio zeri Mitrovices ne menyr vullnetare

=========================

Muaji: Korik-2011

=========================

Gzim Koadralia 50 euro

_________________________

Hashim Kryeziu 35 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

Sami Zeneli 10 euro

=========================

Muaji: Janar-2012

=========================

Ilaz Azemi 40 euro

_________________________

Sami Zeneli 25 euro

_________________________

Naser Xani 25

_________________________

ERISA 15 euro

=========================

Muaji: Shkurt-2012

=========================

Gzim Halili 150 euro

_________________________

Xhafer Gjaka 50 euro

_________________________

Enver Hajzeri 25

_________________________

Muaji: Nentor-2012

=========================

Aslani Rejser (Danimark) 10 euro

_________________________

Xhevahir Gjonaj 50 euro

_________________________

Jeton Aliu 25 euro

_________________________

Sponzor gjeneral

VideoKlipe


Kliko ne kto ikona per ta ndegjuar radion:
Winamp windows Media Player Real Player

Dergo Urimet tuaj ne Radio Mitrovica


Fluturime nga Zvicra Kërko Fluturime te lira për Kosove Dizajn:KosovaPLUS
All Rights Reserved RadioMitrovica.eu

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close